YUKARI

Karaman’da 23-27 Ekim Tarihleri Arasında AEP Eğitici Eğitimi Düzenlendi

Karaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü AEP Formatörleri tarafından Aile Eğitim Programı Eğitici Eğitimi 23-27 Ekim 2017 tarihinde Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü Konferans ve Eğitim salonunda düzenlenmiştir.
23 Eylül Pazartesi günü yapılan açılış töreninde İl Müdürü Servet TÜREGÜN tarafından AEP’in önemine vurgu yapmıştır.
Eğitici Eğitimi Programı’nda iktisat alanını KMÜ’ de öğretim görevlisi Yard. Doç Dr. İclal ÇÖĞÜRCÜ, sağlık alanını Ahmet Mete ve HYBRM’ nde görevli Dr. Erkan ZEYBEK, hukuk alanını Karaman SHM Müdür Vekili Hasan SİVRİKAYA, medya alanını Karaman Gündem Gazetesi sahibi Önder Kemal DEMİRKOLLU, AEP’ in genel yapısı ve diğer konuları AEP Formatörleri Sosyal Çalışmacı Latif DEMİREL ve Psikolog İsmail BAYRAM anlatmıştır.
Beş gün boyunca süren eğitim programına farklı farklı alanlarda uzmanlıkları bulunan 29 eğitici adayının tamamı katılım sağlamış ve eğitici eğitim sertifikasına sahip olmuştur.
AEP Eğitici Eğitiminin kapanış ve sertifika töreni İl Müdürü Servet TÜREGÜN’ ün katılımı ile düzenlenmiş olup düzenlenen törende sertifika almaya hak kazanmış katılımcıların sertifakaları ve teşekkür belgeleri verilmiştir.